Vzdělávání na míru

Každý, kdo vede tým, si přeje, aby lidé v něm táhli za jeden provaz, pracovali na sobě a shodli se na konkrétních postupech práce.

Vzdělávání týmů na míru je možnost, jak tato přání naplnit.

Naše zkušenost nám říká, že kromě rozvoje znalostí a dovedností přináší i další benefity.

Jaké to jsou?

• Společné zážitky jako podpoření týmové spolupráce

Někdy je lepší prožít vzdělávání společně jako tým. Může to být dobrá příležitost pro společný rozvoj a zážitek ze spolupráce. A i když to není primárním cílem našeho vzdělávání, jisté je, že se při vzdělávání účastníci lépe poznají a naladí se na sebe, což v případě pracovního kolektivu významně podporuje pocit sounáležitosti v týmu.

• Využití vzdělávání k seznámení v rámci pracovního kolektivu

Setkáváme se také s tím, že v pracovním kolektivu, který se účastní našeho kurzu, je nový kolega nebo kolegyně. V takové situaci je společné vzdělávání výbornou pomocí v bezprostředním začlenění nového spolupracovníka do týmu. Nabízí se také možnost využít kurz na míru jako přirozený prostředek například při slučování různých pracovišť nebo odlišných pracovních kolektivů.

• Co se naučíte, využijete ve svém pracovním kontextu

Když pracujeme s týmem, tipy a metody přizpůsobujeme povaze vaší práce a typu klientely, se kterou pracujete. Na tom, jak lze získané poznatky uplatnit v konkrétních situacích, se můžete v týmu domlouvat během samotného vzdělávání. Přímo na místě pak vznikají návrhy na nové metodiky, pracovní postupy nebo možnosti zařazení jednotlivých prvků, které obohacují práci.

• Možnost následné metodické a supervizní spolupráce

Vidíme hluboký smysl v tom, že má tato forma kurzů efekt na fungování celku. Kromě toho se nabízí možnost následné spolupráce s námi ve formě metodické a supervizní. S mnoha týmy, se kterými jsme takto spolupracovali, jsme stále v kontaktu a je moc užitečné stavět na reálném základu společného zážitku.

• Snížení nákladů na vzdělávání

Pozvěte nás k vám – získáte tím větší komfort během vzdělávání, ušetříte si starosti i nemalé náklady na cestu a ubytování.

Kdo se chce seznámit s adlerovským přístupem a naším způsobem práce a potom se rozhodnout, zda zapojí i tým, se s námi může potkat na jednom z jednodenních online kurzů, které pravidelně pořádáme.

Chcete s námi být více v kontaktu?

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru, který vám přinese další inspiraci a upozorní vás na nové články na našem blogu:

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.