Mansio

brněnské centrum individuální psychologie 

Pevné základy nám dávají východiska adlerovské psychoterapie a logoterapie.
Stavíme na dvaceti letech vlastní praxe i na moderních poznatcích o práci s lidmi,
Díky nám si rozšíříte svoje odborné kompetence, získáte nové náměty a konkrétní metody pro práci s klienty.
Naučíte se jak povzbudit, motivovat a podpořit.
Nabízíme sebezkušenost, kterou využijete v pracovním i v osobním životě.
Věříme, že si u nás vyberete pro sebe to pravé a těšíme se na viděnou!

Miroslava Štěpánková Mansio
Psychologii jsem vystudovala na Masarykově univerzitě a v poradenství a vzdělávání dospělých působím od roku 1995. Vedu soukromou praxi jako psychoterapeutka, realizuji skupinové kurzy a působím jako firemní konzultant a lektor.
Michaela Širůčková Mansio
Doktorský titul z psychologie jsem získala na Masarykově univerzitě. Pracovala jsem ve výzkumu i jako školní psycholožka. Pracuji s klienty v rámci poradenství a terapie, vedu supervize a nabízím osobní i profesní rozvoj a práci s týmy. Ústředními tématy mojí práce jsou vztahy, motivace a spolupráce.
Psychologii jsem vystudovala na Masarykově universitě v Brně a psychoterapeutický výcvik jsem ukončila v roce 2003. Psychologii jsem se dlouho věnovala především jako lektor soft skills a konzultant, jak je školním, tak ve firemním prostředí. Od roku 2013 vedu svoji soukromou psychoterapeutickou praxi. V Mansiu se zaměřuji především na práci s tělem a tématu mindfulness.
Psychologii jsem vystudovala na Masarykově univerzitě a od roku 2004 nabízím psychologickou podporu a poradenství v různých oblastech. Pracuji jako školní psycholožka a provozuji soukromou psychoterapeutickou praxi. S klienty spolupracuji na jejich osobním rozvoji, změně v partnerských, rodičovských nebo pracovních vztazích nebo hledání východiska z náročné životní situace. V Mansiu lektoruji kurzy.
Splnila jsem si sen a vystudovala jsem psychologii na Palackého univerzitě v Olomouci. Poradenství se věnuji od roku 2009. V rámci své práce působím jako psychoterapeut, lektor a konzultant. Řeším otázky v oblasti vzdělávání a výchovy zahrnující vzájemné vztahy s druhými, ale i vlastní prožívání klienta. Vaši terapii můžu vést v češtině i v angličtině.
Po magisterském studiu psychologie v Olomouci a psychoterapeutickém výcviku v adlerovském přístupu jsem se věnoval práci vězeňského a školního psychologa, působil jsem také jako vedoucí speciálně pedagogického centra. Od roku 2019 vedu svou psychologickou praxi. Jsem zapojený do výzkumu a v rámci doktorského studia se zabývám problematikou efektivity psychoterapie. U svých klientů si nejvíce cením důvěry, a právě ta mě hodně nabíjí.
Po absolvování studia psychologie v Olomouci jsem pracovala nejprve jako školní psycholog a poté jsem se věnovala krizové intervenci na lince důvěry pro dospělé. Osm let jsem působila v oblasti prevence ve společnosti Magdaléna, o.p.s., z toho poslední 3 roky v pozici odborné ředitelky. V Mansiu jsem absolvovala všechny dlouhodobé výcviky v adlerovském přístupu (celkem 770 hodin), který mě nadchnul.

Marcela Šefčíková

V Mansiu pracuji jako asistentka a koordinátorka. Starám se o komunikaci s klienty a o to, aby z organizačního hlediska všechno běželo, jak má.

Bc. Miriam Kalenská

Nejsem moc vidět, ale moji práci máte před očima. Jsem grafik a dohlížím na jednotný vizuální styl značky. Vlastně se starám o to, aby Mansio vypadalo hezky a mělo kolem sebe tak nějak čisto – na displejích, monitorech, v katalogu, ve skriptech, prezentacích i jinde. Vystudovala jsem francouzštinu, ale bližší je mi náš rodný jazyk, a tak mě baví občas něco psát a prokousávat se v Mansiu třeba studijními texty a opravovat je.

KUDY K NÁM? - mapa

Naši společnost Mansio v.o. s. najdete v centru Brna, na třídě Kpt. Jaroše č.1936/19.
Při příchodu do budovy zvoňte na zvonek Mansio – vzdělávání, nebo Mansio v.o.s.
Učebna se nachází ve 3. podlaží. V domě není výtah.

NAPIŠTE NÁM:

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.