kurzy a výcviky

Odborné vzdělávání pro váš profesní i osobní rozvoj

CO SE U NÁS NAUČÍTE, MŮŽETE HNED POUŽÍT

Stavíme na 20 letech vlastní praxe i na moderních poznatcích o práci s lidmi. Opíráme se o kvalitní teorii psychologického směru individuální psychologie.

Snažíme se porozumět vám i lidem, se kterými pracujete. Vycházíme z vašich potřeb a vedeme vás přes vaši vlastní zkušenost. Učíme zážitkovou formou a na základě modelových situací. Nacvičujeme konkrétní dovednostiaplikujeme metody do praxe.

vzdělávání podle časové dotace

8 HODIN

JEDNODENNÍ KURZY
Jsou určené pro ty, kteří se chtějí seznámit s naší prací a ověřit si, zda je individuální psychologie v souladu s jejich stylem práce. Získáte tipy, které zabudujete mezi své osvědčené postupy. Kurzy nabízíme online i prezenčně.
1 800 Kč bez DPH

16 HODIN

DVOUDENNÍ KURZY
Získáte hlubší vhled do konkrétních témat a praktickou inspiraci, jak jednotlivé psychoterapeutické metody a techniky využijete ve své každodenní práci s klienty. Kurzy jsou prezenční a konají se u nás v Brně na Jarošce.
3 600 Kč BEZ DPH

48 HODIN

ŠESTIDENNÍ VÝCVIKY
Pořádáme je ve dvou třídenních blocích a zaměřují se na jedno specifické téma. Naším cílem je předat vám systém práce, jednotlivé metody a techniky, abyste je mohli pohodlně používat ve své práci s klienty.
10 800 Kč bez DPH
Obsahují sebezkušenost, dostatek teorie, metodické vedení a trénink, abyste získali jistotu v používání metod individuální psychologie. Nabízíme komplexní psychoterapeutický výcvik i na sebe navazující roční výcviky.
Stalo se již milou tradicí, že každoročně zveme do Mansia inspirativní lektory, se kterými máme sami pozitivní zkušenost. Rozhodli jsme se zařadit Hosta v Mansiu do naší stálé nabídky a věříme, že i vy s našimi vzácnými hosty strávíte inspirativní a smysluplný čas.
Pro váš tým připravíme vzdělávání na míru. Zamíření na vaše potřeby, případně specifické problémy, nás inspiruje k vytvoření nového programu vycházejícího z metod individuální psychologie.

 

vzdělávání podle tématu

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY

mansio sídlo

JAK SE K NÁM DOSTANETE?

Najdete nás v centru Brna na třídě Kpt. Jaroše 19. Pěšky se k nám dostanete z ul. Milady Horákové. A nebo třeba dvorem Městského divadla Bratří Mrštíků. Pokud pojedete tramvají - jezdí k nám 1,3,5,6 a 9 vystupte na zastávce Moravské náměstí nebo Nám. 28. října. Zaparkovat auto můžete na placených parkovacích místech přímo na třídě Kpt. Jaroše.

Některé naše výcviky probíhají i v Penzionu Zahrada v Brně, Zámečku Klokočov na Křižanovské vrchovině, na Vysočině v Penzionu Slunečnice
a v 
Konferenčním centru Immanuel.

Místa konání kurzů a výcviků

KDE SE UBYTOVAT A KDE JÍST?

Účastníci našich kurzů se nejčastěji ubytovávají v hotelu pár metrů od nás, v hotelu Europa Brno. Dá se ovšem ubytovat i v řadě penzionů nebo v soukromých bytech. V okolí je řada kaváren a restaurací, kde nabízejí vynikající snídaně, polední menu a gurmánské večeře. Kávu vám samozřejmě nabídneme, stejně jako čaj nebo džbán vody s kapkou citrónu a k tomu samozřejmě i nějaké menší občerstvení.

JAK KURZY PROBÍHAJÍ?

Pracuje se s krátkou obědovou pauzou – 9:00–16:00. Přestávku na oběd si děláme podle dohody.
V ceně kurzu je pro účastníky připraveno drobné občerstvení a zajištěný pitný režim (káva, čaj, voda).
Každý z účastníků obdrží skripta a materiály k danému kurzu.

ZPĚTNÉ VAZBY ÚČASTNÍKŮ NAŠEHO VZDĚLÁVÁNÍ

Kurz byl pro mě velmi přínosný. Získala jsem nové dovednosti a techniky, jak pracovat s klienty a jejich rodinami. Super byl praktický nácvik, kdy jsem si mohla vyzkoušet role - klienta, průvodce i pozorovatele. Cítila jsem se tu příjemně a bezpečně. A těším se až budu moci nové znalosti využít ve své praxi.
LUDMILA HOLANCOVÁKURZ PRÁCE S RODINOU V ADLEROVSKÉM DUCHU
Bylo to pro mě příjemné a přínosné. Děkuji za konkrétní formulace otázek, modifikaci pro použití s dětmi, i za to, že jsem mohla vidět reálné rozhovory a slyšet kazuistiky. Budu si potřebovat ještě znovu projít všechny materiály, aby se mi to trochu utřepalo, ale cítím se po dnešku opět namotivovaně do další práce. Děkuji.
VERONIKA HÉNKOVÁKURZ ANAMNESTICKÝ ROZHOVOR
Tento kurz naplnil má očekávání, zprostředkoval mi další náhled na rodičovská přesvědčení. Dnešní informace a prožitky mi zapadly jako další díleček do mozaiky individuálního přístupu v práci ke klientům. Ocenila jsem jak myšlenkový rámec, skrz který se můžu na své klienty dívat, tak konkrétní metody, které mohu se svými klienty použít. A stejnou měrou se sebezkušenost odrazila také v náhledu na má vlastní rodičovská přesvědčení
HANA DVOŘÁČKOVÁKURZ RODIČOVSKÁ PŘESVĚDČENÍ A VÝCHOVNÝ STYL
Děkuji za inspiraci, dnes to byla pro mě opravdu lahodná ochutnávka a zároveň i dobrá motivace k tomu několikadennímu výcviku encouragementu. Těším se na další dny.
HANA DVOŘÁČKOVÁKURZ ENCOURAGEMENT - DODÁVÁNÍ ODVAHY