Předáváme znalosti, 

díky nimž budete spokojenější v osobním i v pracovním životě.
S námi najdete odvahu začít dělat věci jinak.

Propojujeme naše zkušenosti z lektorské, poradenské a terapeutické činnosti. 
Skupiny vedou psycholožky s dlouholetou praxí a zkušeností s prací s dětmi, dospívajícími a dospělými.

EFEKTIVNÍ RODIČOVSTVÍ

ROZVOJOVÁ SKUPINA PRO RODIČE
Skupina pro všechny, kteří chtějí vychovávat své děti v duchu vzájemného respektu, vést je k samostatnosti a odpovědnosti. Pomůžeme vám pochopit zdroje vlastního rodičovského chování a ukážeme vám, jak s nimi pracovat, abyste byli v rodičovství spokojenější.
4 200, - Kč včetně 21% DPH

MAJÁK

ROZVOJOVÁ SKUPINA PRO DĚTI A DOSPÍVAJÍCÍ
Bezpečné prostředí pro děti a dospívající jako příležitost k tréninku komunikačních a dalších sociálních dovedností, nácviku zvládání stresu a náročnějších emocí. Relaxační techniky, arteterapeutické aktivity, a zážitková metoda učení. Vlastně je to zábava, není se čeho bát! 🙂
4 200, - Kč včetně 21% DPH

TADY A TEĎ

SEBEROZVOJOVÁ SKUPINA ZAMĚŘENÁ NA PODPORU VŠÍMAVOSTI
Všímavost je schopnost záměrně věnovat pozornost tomu, co se děje v přítomném okamžiku, bez hodnocení, posuzování nebo očekávání. Všímavost je možné dále kultivovat. V současné době je jedním z nejvíce se rozvíjejících konceptů v oblasti osobního a profesního rozvoje.
4 200, - KČ VČETNĚ 21% DPH

PSYCHOKEMP

V centru Brna - v centru sebe
Máš pocit, že se uvnitř tebe děje spoustu zajímavých věcí? Chceš jim líp porozumět, trochu je roztřídit a navrch dát ty, které ti dobře slouží? Líbí se ti představa být přitom ve skupině stejně starých lidí, co to vidí možná dost podobně? Pak je náš Psychokemp místo přesně pro tebe!
5 500,- VČETNĚ 21% DPH